Witajcie wiosennie!


Właśnie dostałam od Stowarzyszenia zestawienie mojego konta PLIR (Program Leczenia I Rehabilitacji). I teraz chciałabym tutaj gorąco podziękować wszystkim, którzy przelali mi darowizny na leczenie. Szczególnie gorąco chciałabym podziękować Tomkowi Sz., który regularnie, od ponad roku już (!) w każdym miesiącu przelewa mi pieniądze na leczenie. Tomek, nie znam Cię chyba, nie wiem skąd o mnie wiesz, ale tym bardziej i z całego serca Ci dziękuję! Także Tobie, Joasiu, dziękuję gorąco. I Agnieszko M., Kasiu K., Marcinie J. i Wam wszystkim, których nie znam danych osobowych (nie wiem czemu, chyba musi być zaznaczone jakieś okienko zgody, żebym poznała dane osoby, od której jest darowizna). I jeszcze Tobie, Jacek, dziękuję za nieustające wsparcie! Jeśli kogoś pominęłam – przepraszam najmocniej i dziękuję.
Każda wpłata to dla mnie wielka niespodzianka i nadzieja, że ciągłość leczenia będzie zachowana.
Dziękuję także wszystkim Wam, którzy wspieracie mnie w zbieraniu 1%, namawiając swoich bliskich, żeby mi go przekazali w rozliczeniu. To dla mnie olbrzymia pomoc i bardzo ją doceniam.
Lżej się żyje wiedząc, że nie jest się obojętnym dla innych. Jestem bardzo wdzięczna, że mam to szczęście, że nie jestem sama w walce z chorobą. Że WY jesteście ze mną. Dzięki Wam łatwiej mi walczyć. Dziękuję.
Agata

Komentarze

  1. Ja również bardzo gorąco dziękuję Wam wszystkim za wspieranie Agatki! Wasza pomoc i dobre serca sprawiają, że Agata czuje, że nie jesteśmy pozostawieni samym sobie i jest bardzo radosna. Ja mam podobnie :)
    Jeszcze raz Wam dziękuję.
    Karol

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

O zaburzeniach równowagi

Koniec Agaty. Tak właśnie.

O zaburzeniach pęcherza