Czas Agaty :)

Cześć kochani. Powiem Wam, co postanowiłam. Zamiast zamartwiać się i zatęskniać za dziećmi, które pojechały na wakacje do taty, pojadę na ten czas na Kaszuby. Do naszego domku nad jeziorem. Mama już obiecała, że mnie jutro zawiezie. Zostawię tutaj pusty dom, komputer, świat codzienności, problemów i radości. Spędzę trochę czasu na łonie natury sama ze sobą. No, powiedzmy że nie do końca sama, wezmę moje książki. Na myśl o tym, że będę mogła spokojnie zagłębić się w lekturze w słodkim zapomnieniu świata obowiązków, aż mi się serducho raduje. No pewnie, że martwię się o dzieci. I tęsknię, mimo, że dopiero co pojechały. Pociesza mnie, że od miesiąca rozmawialiśmy o tym wyjeździe, że będzie czas z tatą i że nie będzie mamy. Asia cieszyła się na ten wyjazd. Jacek był bardziej sceptyczny, ale mam nadzieję, że do teraz już zapomniał o mamie i  wszystkim wątpliwościach i się doskonale bawi.

PS. Jeśli wierzysz w Boga, pomódl się proszę za mnie. Dopadł mnie dziś znowu, po bardzo długiej przerwie, atak podobny do padaczki, tak mi się czasem zdarza. Wierzę że dobra intencja dobrej osoby potrafi zdziałać cuda :) Z góry dziękuję i od serca życzę Wam wszystkim wszystkiego dobrego na ten nowy letni  miesiąc. Buźki!

Komentarze

 1. Odpoczywaj skarbie , mam nadzieję że ten atak to jakiś odosobniony zryw neuronów ;)
  Z Gabi zmowimy modlitwę za ciebie

  OdpowiedzUsuń
 2. Odpoczywaj skarbie , mam nadzieję że ten atak to jakiś odosobniony zryw neuronów ;)
  Z Gabi zmowimy modlitwę za ciebie

  OdpowiedzUsuń
 3. Modlę się kochana nieustannie. Jestem z Tobą cały czas.

  OdpowiedzUsuń
 4. Hej Kochana :) Wiele o SM mówi Pan Jerzy Zięba i on twierdzi, że SM to choroba wyleczalna. Czy Ty Kochana stosujesz witaminę D3? Pytam, gdyż 90% chorób jest spowodowanych niedoborem tej witaminy! SM jest jedną z tych chorób.. 95% Polaków ma niestety niedobór tej cennej witaminy! Jestem ciekawa czy ją zażywasz ;) Pozdrawiam, Ania.

  OdpowiedzUsuń
 5. Biorę Aniu. Biorę od lat. I w sumie od lat nie mam co narzekać, choroba nie postępuje :) Buźki!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kochana to wspaniale, że bierzesz witaminkę D3 :) Mam nadzieję, że zalecił Ci ją lekarz a nie dowiadywałaś się sama lub od kogoś.. Bo niestety lekarze nie mówią pacjentom o dobroczynnym działaniu tej słonecznej witaminki a szkoda.. Pozdrawiam, A.

   Usuń
 6. Dzięki dziewczyny! Całuję Was i ściskam :*

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

O zaburzeniach równowagi

Koniec Agaty. Tak właśnie.

O zaburzeniach pęcherza