Urodzinki, urodzinki, dla Jacusia i rodzinki

Piaskownica wkopana. Piasek przydźwigany i wsypany (panu Kajetanowi dziękujemy za pomoc!). Prezent Jacusia gotowy. I nawet odebrany. Wczoraj ją testował z kolegą Maksiem. Porządne testy jeszcze przed nami, jak będzie cieplej. Bo nam wiosna coś przerywa. A w niedzielę grill Jacusia. Ma być 5 stopni, haha. A tak się człowiek modlił, żeby nie padało. No i ma nie padać. Mam nadzieję, że goście nie zawiodą i się nie przestraszą. Będą koce! ;) I kominek w środku.

Moje samopoczucie doskonale. Dobry weekend przed nami. A ja uwielbiam planować (tyle co mogę ;). Jutro urodziny innego Jacusiowego kolegi Piotrusia. Jacek jeszcze Piotrusia nie poznał, ale wczoraj ładnie szykował Piotrusiowi kartkę z mamą. Piotruś urodził się dzień wcześniej niż Jacek. W niedzielę nas nawiedzi z rodzinką. Urodzinki będą się odbywały u dziadków Jacka, jako że mama potrzebuje trochę pomocy w przygotowaniach. Przewidujemy wiele atrakcji :) Postaram się zrobić zdjęcia i potem tutaj pokazać. Jeśli oczywiście nie będę się za dobrze bawić i nie zapomnę. Ciekawe, czy Jacek będzie coś z tego pamiętał… Nawet jeśli nie będzie, to na pewno będzie miał dobry dzień i mnóstwo frajdy. I mama zapamięta. Ze zdjęciami, czy bez.

Znowu o dzieciach i o dzieciach. A o czym mam pisać. Chyba nie będę się użalać nad sobą, co ;) PS. Czwarte opakowanie Gilenyi zaczęte. Cenne tabletki, oj cenne. I to nie tylko finansowo, dzięki Bogu.

Komentarze

 1. Udanego weekendu!! I słońca mimo wszystko!! Ja też go wypatruję na niebie! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam miło jest poczytać o Twoich pociechach I że jest lepiej :) na weekend życzę dużo słoneczka oraz dla Jacusia życzonka :


  Wkrótce Twoje urodziny,
  zatem zawsze dziarskiej miny.
  Do zabawy mnóstwo siły, żeby każdy
  dzień był miły - pełen śmiechu i radości.
  Stu urodzinowych gości,
  aut, klocków i pluszaków.
  Stu prezentów, stu buziaków.
  Zdrowia, szczęścia i słodyczy...
  pozdrawiam wioleta chrabkowska

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkiego dobrego, dużo słoneczka na niebie i wszystkiego co najlepsze.

  OdpowiedzUsuń
 4. Udanego weekendu i urodzinek Jacusia

  OdpowiedzUsuń
 5. Sto lat Jacus!!!!!!!!!!!!!! Wykapany wujek

  OdpowiedzUsuń
 6. Wszystkiego najlepszego dla Jacusia !!!!!
  Buziaki i miłego weekendu kochani :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

O zaburzeniach równowagi

Koniec Agaty. Tak właśnie.

O zaburzeniach pęcherza